OPERATOR MASZYN CNC

                                                                                         Miejsce pracy: Przyszowice k. Gliwic

  Zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,

  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,

  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,

  • programowanie maszyn CNC,

  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • współpraca z technologami/programistami,

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

  Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność biegłego posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną,

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC,

  • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

 Oferujemy:

  • nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  Mile widziana osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

  CV prosimy kierować emailowo na adres: biuro@gatner-cnc.pl, lub osobiście: 44-178 Przyszowice, ul.Brzeg 20.